Rezervasyon hattımız (262) 367 41 92

KURUMSAL

1999’da Kandıra yolu üzeri Çayırköy mevki İzmit’te açılan Köfte ve Izgara Salonu MİNİ KÖŞK, bu gün bir KOCAELİ markası. Etin en doğal ve lezzetli halini arayanlar için uğrak yeri.

 1999’da Kandıra yolu üzeri Çayırköy mevki İzmit’te açılan Köfte ve Izgara Salonu MİNİ KÖŞK, bu gün bir KOCAELİ markası. Etin en doğal ve lezzetli halini arayanlar ve bütçesini zorlamak istemeyenler için uğrak yeri.

MİNİ KÖŞK, Hüseyin Pancar tarafından 1999’da kuruldu. Aslen Adapazarılı olan ve 39 yıldır besicilik, kasaplık ve yem ticareti ile uğraşan Hüseyin bey, MİNİ KÖŞK ’ü açıp Kocaeli halkına köfte satmaya başladı. Dürüst, özverili, ve güvenilir çalışmalarıyla kısa sürede Kocaeli halkına kendini sevdirdi.

İlk açıldığında 10 masalık Köfte ve Izgara Salonu olan MİNİ KÖŞK bu gün, 100 çalışanı ve 2 katlı büyük bir tesisi ile hizmet vermekte. Bahçesi, otoparkı ile aynı anda yüzlerce insana hizmet verebilecek bir kapasiteye sahip.

MİNİ KÖŞK’ün başarısının sırrını açıklayan firma sahibi Hüseyin Pancar, “Hayvanlarımızı kendimiz köylerden seçerek alıyoruz. Köftemizdeki vazgeçilmez lezzetin sırrını burada açıklayabilirim. MİNİ KÖŞK köftesi, dana ve az miktar kuzu etinden hazırlanıyor. Etin kaburga ve diğer bazı bölümleri kullanılıyor. Kıyma ile birlikte köfte hamuruna karabiber, kekik, kimyon, pul biber, tuz, soğan, çok az ekmek içi ve bazı diğer çeşitli baharatlar ekleniyor. Ve bu enfes lezzet ortaya çıkıyor.

Köftenin yanı sıra sucuk, pirzola, biftek gibi et çeşitlerimiz de menüde yer alıyor. Yeni kurduğumuz imalathanemiz ile kendi sucuklarımızı ve kendi köftemizi özenle üretiyoruz. Sucuklarımız da en az köftelerimiz kadar misafirlerimiz tarafından çok tercih ediliyor. MİNİ KÖŞK’e yolu düşenlerin mutlaka tadına bakmalarını tavsiye ederim.”

Lezzetli ve zengin menüsüyle kısa sürede adını duyuran MİNİ KÖŞK, özellikle köfte severlerin günlük uğrak yeri olarak bakıldığında artık ‘Şehrin Lezzeti’ sloganını hak etmiş durumda.

Yapımında kaliteli et kullanılan MİNİ KÖŞK köfteleri, günlük üretilir ve tüketilir. Hijyen kurallarına son derece önem veriyoruz. ‘Müşteri denetçimiz’ ilkesini prensip edinerek mutfağın her zaman misafirlerin ziyaretine açık olmasını sağlamaktayız.

Şehrin trafiğinden uzak doğayla iç içe konumlandırılmış MİNİ KÖŞK, kent merkezine 10 dakika mesafede. MİNİ KÖŞK, misafirlerinizi gönül rahatlığıyla ağırlayabileceğiniz gibi, her gün açık büfe kahvaltı için de tercih edebileceğiniz bir mekan.

Mini Köşk’e uğramadan köfte yedim demeyin…

KALİTE POLİTİKAMIZ
- Müşteri memnuniyeti birinci vazgeçilmezimizdir.
- Ürünlerimizde %100 dana eti kullanılmaktadır.
- Gıda Yönetim Sistemine bağlı kalınmaktadır.
- Çalışanlarımız, gıda güvenliği ve ISO:22000 (HACCP ve ISO:9001) Kalite ve Yönetim Sistemi konusunda tüm yenilikler hakkında sürekli bilgilendirilerek, çalışanlarımızın bu sistemi benimsenmesi sağlanmaktadır.
- MİNİ KÖŞK ürün lezzetleri her gün aynı kalitede sunulmaktadır.
- Müşterilerin istek veya şikayetleri daha iyi olabilmek için daima öneri olarak kabul edilip değerlendirilmektedir.
- Devletimize, müşterilerimize, personelimize ve ilişkide olduğumuz tedarikçilerimize karşı her konuda şeffaf olunmaktadır.